Najpopularniejsze artykuły ostatniej zimy [2019 – 2020]

Przedstawiamy podsumowanie najpopularniejszych artykułów na blogu technologicznym HP3D.pl opublikowanych zimą 2019 – 2020.  Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi tekstami pokazującymi prawdziwe możliwości technologii druku 3D Multi Jet Fusion. Produkcja dronów, elementów do samochodów wyścigowych czy pociągów? To wszystko znajdziecie w poniższym zestawieniu.
TOP 5 – zapraszamy do lektury!
1.Studium przypadku firmy Avular, która zajmuje się produkcją m. in. dronów z zastosowaniem technologii HP Multi Jet Fusion 3D.
2.  Jak duży wpływ może mieć druk 3D na życie człowieka? Okazuje się, że ogromne! Technologia Multi Jet Fusion znalazła zastosowanie w produkcji protez i ortez.
3. Odporność chemiczna tworzyw sztucznych to temat niezwykle istotny. Sprawdź jak sprawiają się materiały do druku 3D w technologii MJF.
4. Zespół wyścigowy Cupra zastosował technologie HP MJF do produkcji prototypów i nie tylko! Sprawdź, jakie elementy udało im się zastosować w ich samochodzie wyścigowym.
5. Również przemysł kolejowy czerpie korzyści z zastosowania technologii przyrostowych. Dowiedz się jak udało się zoptymalizować konstrukcję drzwi w pociągach CAF.
Komentarze