HyperX przedstawia HX3D – gamingowe urządzenia peryferyjne wykonane w technologii HPMJF 3D

HyperX — lider w dziedzinie gier i e-sportu, ogłosił podczas targów CES 2023 nowy program HX3D, który wynosi personalizację sprzętu na nowy poziom, łącząc gamingowe urządzenia peryferyjne HyperX z technologią druku HP 3D.

W swoim programie marka wykorzystuje technologię druku 3D koncernu HP który jest  jej właścicielem od 2021 r. Klawiatury, zestawy słuchawkowe i myszy będą wytwarzane addytywnie w technologii HP Multi Jet Fusion.

Pierwsza planowana seria ulepszeń urządzeń peryferyjnych drukowanych w 3D, obejmująca niestandardowe nasadki klawiszy z limitowanej edycji, zaprojektowane tak, aby pasowały do większości klawiatur mechanicznych tej marki, będzie dostępna dla konsumentów już 26 stycznia 2023 roku przez 48 godzin lub do wyczerpania zapasów.

„Wiemy, że gracze uwielbiają personalizację, poświęcając dużo czasu i wysiłku na aktualizowanie wszelkiego rodzaju elementów w grze —  od postaci, przez skórki, po broń i nie tylko” — wyjaśnia Daniel Kelley, który jest szefem marketingu w HyperX — „HX3D przenosi tę miłość do personalizacji gier ze sfery wirtualnej do świata fizycznego i udostępnia szeroką gamę zabawnych sposobów aktualizowania i dostosowywania naszego wielokrotnie nagradzanego sprzętu” — dodaje.

Niestandardowe produkty HyperX wydrukowane w technologii HP MJF 3D

Na targach CES 2023 firma HyperX zaprezentowała swoją pierwszą niestandardową nasadkę klawiszy z limitowanej edycji, opartą na unikalnym projekcie HyperX Cosy Cat, opracowanym we własnym zakresie i wybranym przez społeczność graczy. Marka będzie współpracować z twórcami gier, zespołami e-sportowymi, twórcami treści, influencerami i wewnętrznymi zespołami kreatywnymi, aby tworzyć i projektować przyjazne dla fanów produkty, które można nosić podczas grania lub kolekcjonować jako cenne pamiątki czy przedmioty kolekcjonerskie.

HyperX planuje ​​co miesiąc wydawać nowe kolekcje spersonalizowanych urządzeń peryferyjnych, produkowanych addytywnie w ramach limitowanych edycji. Bedą wytwarzane z tworzywa sztucznego, jakim jest nylon PA 12 CB, w kolorze.

Na rynku elektroniki użytkowej nie tylko HyperX stawia na personalizację i druk HP 3D w produkcji niestandardowych akcesoriów komputerowych. Startup Formify niedawno zaprezentował mysz komputerową wytarzaną w technologii HP MJF 3D, która jest dostosowywana do kształtu dłoni konkretnego użytkownika.

Od 20 lat misją HyperX jest opracowywanie rozwiązań do gier dla zróżnicowanych użytkowników, przez co marka jest na rynku niezmiennie uznawana za dostarczanie produktów zapewniających najwyższy komfort, estetykę, wydajność i niezawodność. Druk 3D w technologii HP MJF 3D pozwala HyperX utrzymać tę pozycję.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Komentarze